Sobota, 20 lipca 2024

Przedstawiamy Sober Nation Clothing Co!

7 stycznia 2023

Część z Was może wiedzieć o New Lyfe Clothing. Linia t-shirtów została uruchomiona jako rozszerzenie Sober Nation nieco ponad rok temu. Ideą Sober Nation zawsze było rozwijanie kultury zdrowienia. Aby świętować odzyskiwanie w przeciwieństwie do czuć się napiętnowany przez niego.

Tak wiele z mediów obejmuje tylko brzydotę uzależnienia, a bardzo rzadko media podkreślają piękne historie wokół ludzi, którzy są trzeźwi. Moda zawsze była częścią definiowania kultury. Pomyślałem więc, że koszulki będą fajnym sposobem, aby to zrobić.

Ku mojemu zaskoczeniu, marka wystartowała. Jednak traktowanie Sober Nation i New Lyfe Clothing jako osobnych marek nie ma już sensu. Nadszedł czas, aby przejść na całość!

Od tego momentu Sober Nation będzie projektować koszulki wolne od narkotyków i związane z leczeniem. To wszystko jest częścią wysiłku, aby "umieścić odzysku na mapie".

Jestem bardzo podekscytowany tym nowym przedsięwzięciem i mam nadzieję, że wy też. Poniżej znajdują się niektóre z naszych najnowszych i najbardziej popularnych projektów!

W ciągu najbliższych kilku tygodni, zobaczycie kilka dużych zmian na stronie! Nie mogłabym być bardziej podekscytowana!

Aby zobaczyć całą stronę przejdź do shop.sobernation.com