Sobota, 13 kwietnia 2024

Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że tych 15 celebrytów nie pije

20 kwietnia 2022

Niezależnie od tego, czy zmagali się z uzależnieniem, czy mieli złe doświadczenia, czy po prostu wypili o jednego za dużo, niektóre z naszych ulubionych gwiazd są takie jak my i postanowiły powstrzymać się od picia lub wytrzeźwieć. Choć łatwo jest wyobrazić sobie życie w Hollywood pełne bąbelków i alkoholu, te 15 gwiazd udowadnia, że nadal można żyć na haju, nie będąc pijanym ani na haju.

Chris Martin

Kiedy Coldplay tworzyli swój pierwszy album Parachutes, zmuszał się do picia alkoholu aż do wymiotów, aby odpokutować za to, że na krótko wyrzucił z zespołu perkusistę Willa Championa. Jeden z przebojów Coldplay, Trouble, napisał skulony w szafce w studiu nagraniowym. Od tamtej pory główny wokalista Coldplay odstawił alkohol.

Kendrick Lamar

W wywiadzie dla GQ z 2013 roku raper wyjawił, że nie pije i nie bierze narkotyków, mimo że takie teksty pojawiają się w jego piosenkach. Dorastanie w domu, w którym nadużywano substancji, sprawiło, że raper chce stać się raczej orędownikiem walki z nadużywaniem substancji, a nie osobą, która bierze w tym udział.

Mike Posner

W tweecie z 2015 r., w którym wokalista "Cooler Than Me" zamieścił link do artykułu o tym, dlaczego przestał pić, Posner stwierdził, że miał wiele negatywnych wzorców związanych z alkoholem. W artykule piosenkarz stwierdza: "Zdecydowałem, że nie mogę pozwolić, by alkohol pozbawił mnie możliwości cieszenia się wyjątkowymi chwilami w życiu".

Natalie Portman

Według wielu doniesień, aktorka przysięgła odstawić alkohol pod koniec swojej kariery w college'u.

Tyler, The Creator

Według wywiadu dla Rolling Stone, raper twierdzi, że "zawsze" był trzeźwy.

Rumer Willis

W 2017 roku gwiazda ujawniła na Instagramie, że jej decyzja o trzeźwości nie wynikała z konieczności, ale bardziej z tego, że utrzymywała abstynencję przez miesiąc i postanowiła ją kontynuować.

Tim McGraw

Gwiazda country jest trzeźwa od ponad 10 lat po długiej walce z alkoholizmem.

Kathy Griffin

Griffin oświadczyła w jednym z wywiadów, że od czasu, gdy w dzieciństwie udławiła się piwem, nie pije ani razu.

Brandon Flowers

Frontman The Killers wyjawił, że nadużywanie alkoholu we wczesnych latach sukcesów zespołu wpłynęło na jego decyzję o wyborze drogi, którą chciał podążać, gdy został ojcem. Od kilku lat Flowers prowadzi trzeźwy tryb życia.

50 Cent

W wywiadzie z Piersem Morganem raper stwierdził, że choć jako nastolatek sprzedawał narkotyki, aby się utrzymać, nigdy nie brał narkotyków ani nie pił, ponieważ po prostu "nie zgadzało mu się to".

Colin Farrell

Farrell po raz pierwszy zmagał się z uzależnieniem, gdy zaczynał swoją karierę w Hollywood. Jednak teraz, gdy jest trzeźwy, aktor opowiedział Ellen o świętowaniu 10 lat trzeźwości w 2017 roku. Dziś mówi: "Trochę uprawiam jogę, lubię piesze wycieczki i piję sok z nosa ze smoka".

Christina Ricci

Aktorka "przeszła przez normalny rodzaj picia w późnych nastolatkach, wczesnych latach dwudziestych", ale zdecydowała się zrezygnować z picia w 2008 roku, ponieważ stwierdziła: "Nie sądziłam, że to było bardzo dobre dla mojego życia".

Kim Kardashian West

Pomimo reklam na jej Instagramie, typowe nałogi, takie jak picie i narkotyki, nie działają na gwiazdę. Jej siostra, Khloe Kardashian, została zacytowana w wywiadzie dla Elle w zeszłym roku, wspominając "Kimberly nie pije alkoholu w ogóle. W ciąży czy nie, po prostu nigdy w to nie wchodziła".

Calvin Harris

W miarę jak sława pięła się po jego drodze, Harris odkrył, że picie ostatecznie przeszkodziło mu w karierze: "Moje występy na żywo są teraz milion razy lepsze. Jeśli pijesz, nie pamiętasz nawet, czy to był dobry występ, czy nie - i to chyba dobrze, bo byłoby do bani, bo byłbym pijany i nie miałbym sensu."

Donald Trump

Abstynencja prezydenta od picia i zażywania narkotyków została dobrze opisana. Podczas jednego z przemówień Trump opowiedział o swoim bracie alkoholiku, który zmarł w wieku 43 lat. Brat, jak stwierdził, trzymał go z dala od alkoholu i innych substancji.