Piątek, 24 maja 2024

100 osób umiera z powodu przedawkowania w Wisconsin, ale my nigdy się nie poddajemy!

26 października 2022

"Mieliśmy dość odciągania matek od trumien, grzebania przyjaciół, członków rodziny i patrzenia, jak nasi ludzie umierają. Mieliśmy dość patrzenia, jak ludzie, którzy zmagają się z uzależnieniem, są tłumieni, dyskryminowani i nie otrzymują leczenia, na które zasługują. Mieliśmy dość patrzenia, jak ludzie są grzebani przez swój własny wstyd i poczucie winy, w, poza i wokół tej choroby. Mieliśmy dość bycia chorymi i zmęczonymi. Więc zdecydowaliśmy się połączyć wysiłki, aby dokonać zmian w naszej społeczności; w nadziei na uratowanie tylko jednego życia. Od tego czasu obserwowaliśmy najbardziej niesamowite rzeczy, które się wydarzyły i żadna z nich nie byłaby możliwa bez naszego własnego wyzdrowienia w pierwszej kolejności. Bycie trzeźwym jest niesamowite!"

Powiedziano, że znalezienie swojego daru jest sensem życia, a rozdanie go jest celem. Zostałem obdarowany i teraz daję. Zostałem nauczony i teraz uczę. Dążę do bycia dawcą miłości i siły. Nie daję, aby dostać. Daję, aby inni byli zainspirowani do robienia tego samego. Nazywam się Anthony Alvarado, prezes i współzałożyciel RISE TOGETHER.

RISE TOGETHER jest organizacją, która skupia się na edukacji prewencyjnej, świadomości i zasięgu społeczności.

Od momentu rozpoczęcia działalności we wrześniu 2013 roku, pomiędzy naszymi przemówieniami, rajdami, seminariami edukacyjnymi, mediami społecznościowymi, a także naszym śledzeniem przez tradycyjne media, takie jak telewizja, radio, magazyny i gazety, nasze przesłanie o uzdrowieniu przyciągnęło uwagę milionów ludzi na całym świecie. Z kolei powstał ruch #HOPE. Nasze historie odkupienia prowadzą teraz innych do pozytywnych zmian. Zostaliśmy nazwani przywódcami kulturowymi i duchowymi, a nawet czasami postrzegani jako ci, którzy idą wbrew statusowi quo. Niezależnie od tego, co myślisz, rzeczywiście nosimy światło na naszych plecach i prowadzimy naszą młodzież z najciemniejszych miejsc.

Dzisiaj RISE TOGETHER jest o "Walce z nadużywaniem substancji i staniu w obronie wyzdrowienia".

Zbliżamy się do naszej 2-letniej rocznicy i od momentu rozpoczęcia działalności...

  • Wyedukowaliśmy ponad 70,000 osób w Wisconsin, a to dopiero początek.
  • Współpracujemy z ponad 150 szkołami na całym Środkowym Zachodzie!
  • 92% uczniów stwierdziło, że nasza prezentacja była skuteczna; wielu z nich jest teraz mniej skłonnych do zaangażowania się w narkotyki po naszej prezentacji RISE TOGETHER!

RISE TOGETHER - "ruch nadziei"

Jako lider tej organizacji, widzę RT jako siłę zmiany. Nasz oddolny ruch jest nastawiony na innowacyjność i ruch do przodu. Nasz zespół jest napędzany, pełen pasji i zorientowany na cel. Razem, zwłaszcza na scenie, jesteśmy jak rodzina. Naszą główną misją jest edukacja naszej młodzieży. Osiągamy to poprzez połączenie talentów i doświadczeń naszych członków w celu stworzenia pozytywnej zmiany w społeczności osób używających substancji.

Nasza grupa składa się z osób w długotrwałym odwyku, które podążają za absolutną trzeźwością, członków rodziny, przyjaciół, adwokatów, muzyków takich jak Nicole Rae oraz profesjonalistów w obrębie społeczności. Docieramy do studentów jak żadna inna grupa na Środkowym Zachodzie. Nasza młodzież uważa nas za swoich rówieśników i w wielu aspektach patrzy na nas jak na swoich idoli. Robimy coś więcej niż edukacja naszej młodzieży na temat niebezpieczeństw związanych z narkotykami i alkoholem. Przekazujemy pozytywne przesłanie życiowe, które motywuje i inspiruje naszych słuchaczy, aby wyszli i osiągnęli swoje marzenia, cele i aspiracje. Dla Douglasa i dla mnie, nie doszlibyśmy tak daleko bez naszego własnego powrotu do zdrowia, rodziny, przyjaciół, wsparcia naszego zespołu, uczniów, nauczycieli, profesjonalistów, sponsorów, rodziców i tysięcy naszych całkowicie niesamowitych fanów!

Również shout out do niektórych z naszych zwolenników, takich jak: Sober Nation, WI United WE C.A.N, Young People in Recovery, Citizen Action, Helio's, WI Voices for Recovery, Stop Heroin Now, TFC, Shatterproof i wielu innych! Razem naprawdę robimy różnicę!

Pokazujemy nawet naszej młodzieży jak fajne może być życie bez narkotyków. To z kolei pomaga w tworzeniu zmian społeczno-kulturowych na korytarzach gimnazjów, liceów i szkół wyższych.

Przez lato będziemy współpracować z wieloma utalentowanymi muzykami, kreatywnymi umysłami i liderami organizacji z innych wspaniałych grup wsparcia w całych Stanach Zjednoczonych, aby pomóc w uświadomieniu sobie problemu nadużywania substancji i wyeliminować piętno uzależnienia. Chcemy pokazać światu jak niesamowita może być trzeźwość!!!

Naszym celem na przyszły rok jest przemówienie przed 50,000 ludzi w całych Stanach Zjednoczonych. Prosimy o pomoc w osiągnięciu naszego celu poprzez kontakt z nami na www.weallrisetogether.org.

Upewnij się, że sprawdzisz nasz sprzęt tutaj na Sober Nation, jak również! Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Pamiętaj "Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w tym świecie".

Anthony Alvarado
Prezes & Co-founderRISE
TOGETHER

Śledź mnie na:
LinkedIn lub Facebook

"Jeśli nie ma walki, nie ma postępu"